Akumulatory Bosch Leszno

Współczesne samochody wyposażone są w wiele układów zasilanych prądem. Dlatego akumulator w pojeździe musi być w pełni sprawny, aby jazda była bezpieczna i nienarażona na awarie. Leszno to Twoje miejsce zamieszkania i zastanawiasz się, gdzie kupić dobrej jakości akumulator w atrakcyjnej cenie? Markowe akumulatory Bosch Leszno może oferować w kilku miejscach, warto jednak wybrać punkt z szerokim asortymentem i zespołem najlepszych specjalistów. Dzięki dopasowanym do zróżnicowanych potrzeb liniom akumulatorów Bosch możesz mieć sprzęt, który idealnie wpisze się we wszystkie Twoje wymagania.

Postaw na akumulatory Bosch Leszno i okolice

Akumulatory Bosch

Tradycja niemieckiej marki Bosch sięga ponad sto lat wstecz i nieprzerwanie związana jest z produkcją baterii i akumulatorów. Niemiecka dbałość o jakość i solidność ma odzwierciedlenie w produktach Bosch. Akumulatory cenione są za wysoką trwałość, niezawodność oraz znakomite parametry użytkowe. Katalog produktów firmy jest o wiele szerszy, oferując na dzień dzisiejszy pod wspólną marką sprzęt zarówno do użytku codziennego, jak i dla profesjonalistów.

Zobacz także >> Akumulatory motocyklowe Leszno

W mieście Leszno warto znaleźć akumulator z pewnego źródła, we właściwy sposób przechowywany. To pozwala zagwarantować jego faktyczne parametry użytkowe i doskonałą żywotność. Sprawdź naszą ofertę , gdzie w jednym miejscu możesz odnaleźć praktycznie każdy markowy akumulator, który w wybrany sposób zostanie dostarczony do Leszna.

Dobierz linię akumulatora Bosch do swoich wymagań

Jeżeli wymieniasz akumulator na nowy, sprawdź jakie są stawiane przez producenta pojazdu wymagania dla akumulatorów. Nowe akumulatory Bosch powinny odpowiadać starej baterii nie tylko wymiarami podstawy, wysokością i ułożeniem oraz typem biegunów. Bardzo istotne są właściwie dobrane parametry użytkowe akumulatora: jego pojemność, prąd rozruchowy, użyte technologie i odporność na pracę cykliczną. Popularne akumulatory Bosch to linie:

  • S3 markowe akumulatory w korzystnej cenie, idealne dla mniejszych pojazdów, starszych aut lub tych z podstawowym wyposażeniem, zasilanych silnikiem benzynowym.
  • S4 optymalne rozwiązanie pokrywające większość zapotrzebowania rynku europejskiego, akumulatory ze sporym zapasem mocy o wysokiej wydajności i wytrzymałości, polecane do klasy kompakt oraz średniej.
  • S5 najwyżej klasy linia, zwiększony prąd rozruchu i wysokie pojemności, optymalne pokrycie zapotrzebowania energetycznego nawet najbardziej wymagających pojazdów.

Oferta Bosch obejmuje także akumulatory wykorzystujące technologię EFB oraz AGM. Dzięki temu można stosować je w pojazdach START-STOP, jak również tych z systemami rekuperacji energii, odzyskiwania jej z procesu hamowania. Wybierz produkty dostosowane do samochodu, wysokiej jakości jak na wyposażeniu fabrycznym.

Technologie wykorzystywane w akumulatorach Bosch

Każdy z akumulatorów niemieckiego producenta dopracowany jest pod kątem wygody użytkowania i niezawodności. Dzięki zastosowaniu technologii PowerFrame możliwości akumulatora stają się jeszcze lepsze. Specjalna struktura, konstrukcja i sposób wytwarzania kratki ma wpływ na trwałość i szybkość działania. Także nowoczesne rozwiązania w akumulatorach EFB pozwalają na wyższe osiągi, lepsze pojemności. Baterie AGM w wydaniu Bosch to wyjątkowa trwałość i bezpieczeństwo użytkowania w nawet trudnych warunkach.

Zobacz także >> Akumulatory Jenox Leszno

Akumulatory Bosch do miejscowości Leszno dostarczane są gotowe do użytku, szczelne z licznymi systemami zabezpieczeń. Bez względu na wybór linii S3, S4, czy S5 oraz użytych w nim rozwiązań możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt wysokiej jakości, który będzie służył lata. Postaw na specjalistów z doświadczeniem i kup swój nowy akumulator.

5/5 - (4 votes)

Zobacz także