Akumulatory Moll Leszno

Akumulatory Moll Leszno to solidna firma z wieloletnim doświadczeniem, która dostarcza na rynek wysokiej jakości akumulatory. Natomiast Moll to niemiecka marka, która na rynku istnieje już 65 lat, dzięki czemu posiada niesamowite doświadczenie w produkcji akumulatorów. To sprawia, że do klientów trafiają produkty, które cechują się wysoką wydajnością i trwałością. Wysokiej jakości materiały konstrukcyjne oraz innowacyjna technologia sprawiają, że akumulatory doskonale sprawdzają się w pojazdach prywatnych, jak i firmowych. Leszno to miasto, w którym znajduje się siedziba firmy zaopatrującej klientów głównie na rynku polskim.

Akumulatory Moll Leszno – trwałość i niezawodność

Akumulatory Moll Leszno są cenione ze względu na wysoką wydajność pracy, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Można je eksploatować podczas wysokich temperatur, jak i dużych mrozów. Innowacyjna technologia zapobiega samoistnemu rozładowaniu akumulatorów, co chroni użytkownika przed niemiłą niespodzianką – nieodpaleniem samochodu w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Akumulatory Moll

Źródło: Materiały producenta

Każdy produkt, zanim trafi na rynek, przechodzi wiele testów pod względem jakości i trwałości, dzięki temu jest w pełni bezpieczny. Nowoczesne rozwiązanie zastosowane w budowie akumulatora, zapobiega jego wybuchowi, co stwarzałoby zagrożenie dla życia.

Zobacz także >> Akumulatory Bosch Leszno

Użyte materiały są szczelne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego po akumulatory Moll chętnie sięgają właściciele prywatnych pojazdów przeznaczonych do eksploatacji codziennej (dojazd do pracy, zakupy, itd.), jak i do celów rekreacyjnych, np. auta do jazdy w terenie poddawanych silnym wstrząsom. Równie często produkty te wybierają przedsiębiorcy do aut firmowych, dla których niezawodna praca jest priorytetem. Obsługa akumulatorów jest łatwa i nie wymaga specjalnej ingerencji użytkownika.

Natomiast zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że produkty doskonale sprawdzają się w samochodach używanych rzadko, codziennie na krótkich lub długich trasach. Szybki czas ładowania zapobiega rozładowaniu akumulatora przy częstym uruchamianiu silnika. Ponadto Akumulatory Moll Leszno  doskonale sprawdzają się w nowoczesnych autach, wyposażonych w ogromną ilość urządzeń elektrycznych – nawet gdy pobierają prąd przy wyłączonym silniku.

Najpopularniejsze typy akumulatorów Moll

Akumulator to niezbędny element wyposażenia auta, który powinien być niezawodny. Dlatego firma Moll dba o wysoką jakość produktów, co przekłada się na zadowolenie klientów. Dużym zainteresowaniem cieszą się następujące typy produktów:

Kamina – przeznaczony do aut osobowych i dostawczych – w zależności od pojemności silnika. Akumulator został zabezpieczony przed wyciekami oraz samowyładowaniem, dzięki czemu może stać przez dłuższy czas nieładowany. Jest bezobsługowy, dlatego użytkownik nie musi uzupełniać w nim poziomu elektrolitu – tak, jak to bywa w niektórych typach.

M3 Plus – przeznaczony do nowoczesnych pojazdów bez opcji Start – Stop. Cechuje się wysoką wydajnością, nawet przy zwiększonym zapotrzebowaniu na energię. Zabezpieczony przed wyciekami oraz zwarciem. Produkt jest bezobsługowy, a na uwagę zasługuje również niskie samorozładowanie.

EFB – to akumulator kwasowy, który posiada wysoką wydajność, a także ponad czterokrotnie większą żywotność cykliczną. Z tego względu, tego typu akumulatory doskonale sprawdzają się w autach z systemami Start – Stop. Można je eksploatować na krótkich trasach bez obawy o rozładowanie. Są całkowicie bezobsługowe oraz posiadają wysoką wydajność cykliczną.

AGM – to kolejny model akumulatorów oferowanych przez Moll Leszno, który sprawdza się w autach z systemem Start – Stop. Akumulatory te cechują się długą żywotnością i mogą być eksploatowane w autach z dużą ilością urządzeń elektrycznych.

Zobacz także >> Akumulatory Bosch Leszno

Akumulatory powinny być trwałe i niezawodne, aby uruchamiać silnik nawet w ekstremalnych warunkach. Dlatego Moll Leszno  oferuje różne typu produktów, które można dobrać odpowiednio do modelu i typu eksploatacji pojazdu.

Oceń ten post post

Zobacz także