Akumulatory Trojan Leszno

Dopracowane w drobnych detalach produkty amerykańskiej marki Trojan są znane niemal na całym świecie. Jeżeli w Lesznie potrzebne Ci niezawodne baterie trakcyjne, wybierz akumulatory Trojan Leszno. To jakość gwarantowana charakterystycznym logiem i obudową, dzięki którym nie da się ich pomylić z innymi urządzeniami. Leszno ma szansę skorzystać z niezawodnych produktów o optymalnych parametrach użytkowych, doskonale sprawdzających się w pojazdach elektrycznych, urządzeniach różnego typu oraz wielu innych implementacjach. To produkt szczególnie ceniony wszędzie tam, gdzie odporność na uszkodzenia wywołane głębokim rozładowaniem jest niezwykle istotna.

Trakcyjne akumulatory Trojan Leszno już dostępne!

Akumulatory Trojan

Akumulator marki Trojan produkowany jest w firmie z tradycjami sięgającymi 1925 roku. Szerszy rozgłos Trojan zyskał dzięki zastosowaniu akumulatora w opracowanym specjalnym elektrycznym pojeździe dla golfistów, co miało miejsce w latach sześćdziesiątych XX wieku. Akumulatory trakcyjne  Trojan, porównywane często do niemieckiej marki Banner ze względu na podobną stylistykę produktu, cechuje najwyższa jakość wykonania i zastosowanie nowoczesnych technologii. Trojan to między innymi rozwiązania zastosowane w samej baterii, takie jak technologie marki Maxguard – specjalne separatory zwiększające żywotność i możliwości absorbowania ładunków elektrycznych. Marka to także zaawansowana linia produkcyjna w USA. Specjalnie utworzone centrum badawcze pozwala na stałe rozwijanie produktów oraz ich technologii. Dzięki ofercie Akustrefa Leszno zyskuje doskonałą markę z szerokim wyborem akumulatorów do zróżnicowanego użytku.

Charakterystyczny akumulator z USA do specjalnych zastosowań

To, co wyróżnia na tle innych akumulator Trojan w pierwszej kolejności, to specyficzna obudowa w bordowym kolorze. Pozwala ona na szybkie odróżnienie od innych marek, na przykład Centra czy Bosch. Dopracowane akumulatory Trojan opracowane zostały w USA, by spełnić wymogi nawet najcięższego sprzętu technicznego. Maszyny do czyszczenia dużych powierzchni, elektryczne pojazdy albo podnośniki koszowe to tylko kilka możliwości. Dedykowana linia produktów Marine przeznaczona jest do pojazdów i urządzeń wodnych.

Inna linia produktów Plus Series należy także do grupy baterii głębokiego rozładowania. W ofercie obok nich można znaleźć przeznaczone do zastosowania w samochodach ciężarowych akumulatory korzystające z technologii AGM – Absorbent Glass Mat. Jest to linia produktów OverDrive AGM™. Firma produkuje także akumulatory w technologii GEL, czyli żelowej. Każdy z modeli to wysoka niezawodność działania, stabilność i bezpieczeństwo pracy. Dzięki tym cechom użytkowanie sprzętu wyposażonego w akumulatory Trojan staje się prostsze i przyjemniejsze.

Niezawodne akumulatory głębokiego rozładowania Trojan

Akumulator Trojan sprawdza się w wielu, czasem nawet skrajnie różnych implementacjach. Podobnie jak klasyczne akumulatory do pojazdów, również akumulatory trakcyjne mają określone parametry użytkowe. By wybrać właściwy model, określ konieczną pojemność, którą wyraża się w Ah – amperogodzinach. To od niej zależy przede wszystkim czas działania urządzenia czy instalacji pracujących na prądzie z akumulatora.

Również napięcie jest zróżnicowane, zwykle z przedziału 6-12 V. Wymiary poszczególnych akumulatorów zależne są głównie od ich pojemności. Warto jednak je również zweryfikować, zwłaszcza przed zakupem do bardziej specyficznych wdrożeń. Sprawdź jakie możliwości daje Akustrefa w miejscowości Leszno i wybierz swój nowy akumulator Trojan.

5/5 - (6 votes)

Zobacz także